Przejdź na stronę główną

W JAKI SPOSÓB POWSTAJĄ RÓŻE?

Od wieków róża jest symbolem miłości i piękna.

Wszystkie nasze róże to naturalne kwiaty, które zostały spreparowane tak, by zachować ich unikalne piękno i wdzięk. Aby tak mogło być, nasze kwiaty przechodzą długotrwały, misterny, 40 etapowy proces konserwacji, który trwa aż pięć dni! Każda naturalna, żywa róża jest pokrywana stopniowo, cieniutkimi, ochronnymi warstwami niklu i miedzi. Tych warstw jest od czterech do pięciu. Tak przygotowany kwiat jest zatapiany w metalu szlachetnym, w ten sposób rodzi się ponadczasowe arcydzieło, którym mogła nas obdarzyć tylko Natura, a człowiek jedynie znalazł sposób aby to piękno zatrzymać na wieki.


Nasze róże to połączenie naturalnego wdzięku żywego kwiatu z najnowszą technologią ujarzmiającą ten urok na długie lata. To, że bazujemy na żywych kwiatach sprawia, iż każda z róż jest unikalna, nigdy nie powstaną dwa identyczne egzemplarze, tylko Natura może nam dać tak niesamowitą różnorodność.


Te piękne róże to doskonała propozycja dla każdego, kto szuka unikatowego prezentu dla kogoś wyjątkowego, lub po prostu kocha przedmioty luksusowe i piękne.
Nasze róże prezentują się wspaniale i jako samotny kwiat, ozdabiając proste, eleganckie przestrzenie jak również w barokowych, bogatych bukietach. Połączenie fantastycznego kształtu róży ze szlachetnym metalem, w którym została zatopiona, to prawdziwa uczta dla oczu. Wspaniale zakonserwowane kwiaty są trwałe jak miłość, którą obdarzamy naszych bliskich, jak szacunek, odczuwany wobec osób, które podziwiamy, dlatego obdarujmy tym królewskim kwiatem, tych, którzy czynią nasze życie piękniejszym i bogatszym. Pozostaną one z nimi do końca życia, przypominając o naszym szczerym uczuciu, które do nich żywimy.

Postawmy więc na oryginalność jaką może nam dać tylko żywy kwiat, nie obawiając się jednocześnie, iż jego ulotne piękno szybko przeminie. Podarujmy naszym ukochanym ucieleśnienie naszych uczuć zaklęte w szlachetnym metalu.
 

 

 

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl